Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Naturopatia

Terapia ta zaczyna się bardzo szczegółowym wywiadem na temat obecnego stanu zdrowia pacjenta, jego nawykach żywieniowych, przebytych chorobach i bieżących dolegliwościach. Staram się zebrać jak najwięcej cennych informacji by rozeznać prowadzony tryb życia danej osoby i jego wpływ na funkcjonowanie całego organizmu.

 

Następnie przedstawiam możliwości złagodzenia skutków złego odżywiania, stresu czy szkodliwego wpływu otaczającego nas środowiska. Zalecam stosowanie odpowiednich rodzajów ziół, naturalnych leków pochodzenia roślinnego i doradzam dobór odpowiednich składników, które pacjent wprowadza do swojej diety. Przedstawiam także szereg możliwości relaksacyjnych min. aromaterapię i wiele innych nieinwazyjnych metod wspomagających powrót do zdrowia i poprawę jakości życia. 

Polecam bez względu na rodzaj problemu zdrowotnego, celem uzyskania zdrowszego trybu życia. Zastosowanie się do zaleceń terapii często przynosi ulgę osobom cierpiącym na choroby przewlekłe, jak cukrzyca, insulinoodporność, niedoczynność tarczycy czy depresja.