Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Masaż relaksacyjny - Jastrzębie Zdrój

Nic tak nie pomaga pozbyć się stresu i nerwów, jak spokojny i przyjemny masaż. Dzięki niemu ukoisz nie tylko swojego ducha, ale także ciało - pozbędziesz się bólu, który odbiera Ci możliwość cieszenia się pełnią życia i zregenerujesz siły, aby móc dalej działać zgodnie ze swoim planem. Jeśli chcesz się odprężyć po tygodniach ciężkiej pracy, zadbać o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne, to masaż relaksacyjny w Jastrzębiu - Zdroju, który oferujemy, jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

Masaż relaksacyjny (Jastrzębie Zdrój) stanowi jedną z odmian masażu klasycznego. Często określany jest on jako zabieg odprężający i nie ma w tym nic dziwnego - jego celem jest redukcja napięć mięśniowych oraz tkanki tłuszczowej, a także eliminacja bólu szyi, pleców, barków i karku. Ma on też bardzo pozytywny wpływ na poprawę krążenia, co w wielu przypadkach ma bardzo duże znaczenie. Techniki masażu relaksacyjnego zostały opracowane tak, aby podczas ich realizacji osoba masowana mogła wyciszyć swoje emocje i uspokoić nerwy, co prowadzi do ogólnej poprawy samopoczucia i umożliwia regenerację sił.

 

Masaż relaksacyjny może obejmować całe ciało lub tylko wybrany obszar. W pierwszej sytuacji dotyczy on nóg, rąk, pleców, pośladków, brzucha i klatki piersiowej, natomiast w drugiej tylko wybranych przez osobę masowaną części ciała. Masaż całościowy trwa około godziny, natomiast częściowy może być krótszy, przy czym długość zabiegu zależna jest od liczby masowanych miejsc.

Masaż relaksacyjny

Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które wykorzystujemy w naszej pracy. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom usługi na bardzo wysokim poziomie. W naszym gabinecie panuje bardzo przyjemna atmosfera, dzięki której nie tylko rozluźnisz się w trakcie zabiegu, ale też będzie Ci ona towarzyszyć po nim. Chcąc zapewnić osobom, które zdecydowały się zgłosić się do nas po pomoc profesjonalne masaże zdrowotne, relaksujące i rehabilitacyjne, cały czas się rozwijamy i poszerzamy wiedzę na ich temat. Możesz więc mieć pewność, że wykonujemy naszą pracę zgodnie z najnowszymi obowiązującymi standardami.

 

Osoby, które zdecydowały się skorzystać z naszych masaży, mają o nas bardzo dobre opinie. Chwalą one nasze doskonałe podejście do klienta, świetną realizację usługi, a także przystępne ceny.

 

Trapią Cię bóle pleców związane z Twoją pracą lub odniesioną kontuzją? A może szukasz chwili relaksu i odpoczynku, aby naładować baterie przed nowymi wyzwaniami? W takim razie serdecznie zapraszamy na masaż relaksacyjny (Jastrzębie Zdrój). Jeżeli masz jakieś pytania to prosimy o kontakt - chętnie na nie odpowiemy.

Wybierz sprawdzony salon masażu