Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Masaż relaksacyjny - Jastrzębie Zdrój

Nic tak nie pomaga pozbyć się stresu i nerwów, jak spokojny i przyjemny masaż relaksacyjny. Jastrzębie-Zdrój to miasto gdzie dzięki niemu ukoisz nie tylko swojego ducha, ale także ciało - pozbędziesz się bólu, który odbiera Ci możliwość cieszenia się pełnią życia i zregenerujesz siły, aby móc dalej działać zgodnie ze swoim planem. Jeśli chcesz się odprężyć po tygodniach ciężkiej pracy, zadbać o swoje zdrowie fizyczne oraz psychiczne, to masaż relaksacyjny w Jastrzębiu - Zdroju, który oferujemy, jest właśnie dla Ciebie. Serdecznie zapraszamy.

Masaż relaksacyjny (Jastrzębie Zdrój) stanowi jedną z odmian masażu klasycznego. Często określany jest on jako zabieg odprężający i nie ma w tym nic dziwnego - jego celem jest redukcja napięć mięśniowych oraz tkanki tłuszczowej, a także eliminacja bólu szyi, pleców, barków i karku. Ma on też bardzo pozytywny wpływ na poprawę krążenia, co w wielu przypadkach ma bardzo duże znaczenie. Techniki masażu relaksacyjnego zostały opracowane tak, aby podczas ich realizacji osoba masowana mogła wyciszyć swoje emocje i uspokoić nerwy, co prowadzi do ogólnej poprawy samopoczucia i umożliwia regenerację sił.

 

Masaż relaksacyjny (Jastrzębie Zdrój) może obejmować całe ciało lub tylko wybrany obszar. W pierwszej sytuacji dotyczy on nóg, rąk, pleców, pośladków, brzucha i klatki piersiowej, natomiast w drugiej tylko wybranych przez osobę masowaną części ciała. Masaż całościowy trwa około godziny, natomiast częściowy może być krótszy, przy czym długość zabiegu zależna jest od liczby masowanych miejsc.

Masaż relaksacyjny w Jastrzębiu Zdroju

Mamy ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności, które wykorzystujemy w naszej pracy. Dzięki temu możemy zapewnić naszym klientom usługi na bardzo wysokim poziomie. W naszym gabinecie panuje bardzo przyjemna atmosfera, dzięki której nie tylko rozluźnisz się w trakcie zabiegu, ale też będzie Ci ona towarzyszyć po nim. Chcąc zapewnić osobom, które zdecydowały się zgłosić się do nas po pomoc profesjonalne masaże zdrowotne, relaksujące i rehabilitacyjne, cały czas się rozwijamy i poszerzamy wiedzę na ich temat. Możesz więc mieć pewność, że wykonujemy naszą pracę zgodnie z najnowszymi obowiązującymi standardami.

 

Osoby, które zdecydowały się skorzystać z naszych masaży, mają o nas bardzo dobre opinie. Chwalą one nasze doskonałe podejście do klienta, świetną realizację usługi, a także przystępne ceny.

 

Trapią Cię bóle pleców związane z Twoją pracą lub odniesioną kontuzją? A może szukasz chwili relaksu i odpoczynku, aby naładować baterie przed nowymi wyzwaniami? W takim razie serdecznie zapraszamy na masaż relaksacyjny (Jastrzębie Zdrój). Jeżeli masz jakieś pytania to prosimy o kontakt - chętnie na nie odpowiemy.

Wybierz sprawdzony salon masażu