Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Masaż leczniczy Rybnik

Ostatnio nie czujesz się najlepiej, dręczy Cię ból kręgosłupa czy mięśni lub potrzebujesz kompleksowej rehabilitacji? Odpowiedni masaż to świetne urozmaicenie stosowanej terapii, ponieważ świetnie stymuluje układ krążenia i reguluje pracę mięśni. Potrzebujesz masażu leczniczego w Rybniku, który zostanie wykonywany przez doświadczonego eksperta. Możesz u nas liczyć na pomoc prawdziwego specjalisty i konkurencyjne ceny. Zapraszamy!

Masażem leczniczym nazywamy tak naprawdę zbiór różnych technik masażu czy terapii manualnej, Masaż leczniczy w Rybniku, zgodnie ze swoją nazwą ma na celu poprawę homeostazy organizmu, tj. zdrowia. Jest to tak naprawdę zbiór technik mających regulować procesy zachodzące w organizmie, między innymi ciśnienie krwi czy napięcia mięśniowe. Podczas pracy często używamy specjalistycznych mieszanek ziołowych, które szybko wnikają w skórę i tym samym wpływają pozytywnie na pracę organizmu. Korzystamy z wielu technik masażu czy terapii manualnej. Wykorzystujemy na przykład pinopresurę, masowanie tkanek głębokich czy bańki chińskie. Każdy klient jest traktowany indywidualnie, ponieważ wyłącznie dopasowanie pracy eksperta do stanu zdrowia danej osoby umożliwia uzyskanie pożądanych efektów. Pomagamy w przypadku rehabilitacji związanej z urazami, ale też pomagamy uporać się z dręczącymi klientów przewlekłymi dolegliwościami bólowymi. Pracujemy przede wszystkim w taki sposób, żeby odkryć przyczynę dyskomfortu, a nie wyłącznie zagłuszyć jej objawy. Dzięki temu jesteśmy w stanie skutecznie pomóc w przypadku różnego rodzaju schorzeń. które mają na celu poprawę ogólnego funkcjonowania organizmu, zwłaszcza w kontekście dolegliwości dotykających klienta. Od lat zdobywamy wiedzę z zakresu naturopatii oraz technik manualnych w rehabilitacji. Zapewniamy, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić możliwie najbardziej skuteczny masaż leczniczy w Rybniku. Łączymy wiedzę dotyczącą medycyny zachodniej, naturalnej czy wschodnich technik masażu. Wykorzystujemy pinopresurę, masowanie tkanek głębokich, bańki chińskie i wiele więcej. Korzystamy często z ziołowych mieszanek, które są wchłaniane przez skórę i pozytywnie wpływają na pracę organizmu. Jeśli masz problem z urazem lub od jakiegoś czasu boli Cię na przykład kręgosłup czy mięśnie, to masaż leczniczy (Rybnik) jest świetnym rozwiązaniem dla Ciebie. Ponadto jest ciekawym przeżyciem, które pozwoli Ci lepiej się zrelaksować, co poprawia ogólny komfort psychiczny.

Masaż leczniczy Rybnik - co to?

Nasze podejście do medycyny jest holistyczne, dlatego tradycyjne metody naukowe wzbogacamy za sprawą medycyny naturalnej oraz licznych masaży. Dzięki temu jesteśmy w stanie kompleksowo podejść do problemu klienta. Potwierdzeniem skuteczności naszej pracy są liczne certyfikaty, które otrzymaliśmy wraz z rozwojem kwalifikacji oraz kompetencji, co jednocześnie pozwala nam cały czas poszerzać ofertę. Serdecznie zapraszamy do konsultacji. Nasz specjalista postara się wytłumaczyć, jak będzie przebiegać masaż leczniczy (Rybnik) w Twoim przypadku. Możemy także doradzić w zakresie suplementacji, o ile będzie to miało wpływ na kondycję Twojego organizmu w kontekście danej dolegliwości  i terapii wprowadzonej przez naszego eksperta. Zachęcamy także do korzystania z innych naszych usług. Proponujemy na przykład masaż relaksacyjny. Gwarantujemy przyjazną atmosferę oraz konkurencyjne ceny.

Masaż leczniczy Rybnik - dlaczego my?