Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Kinesiotaping

Jest to metoda stabilizacji mięśni zapewniająca ich natychmiastowe wsparcie przez powrót do prawidłowego ułożenia, co automatycznie przywraca ruchomość i wydajność obolałego miejsca.

 

Podczas tego zabiegu przyklejam kawałki elastycznej taśmy, by ustabilizować mięśnie, stawy czy więzadła, w zależności od rodzaju miejsca dysfunkcji. Przynosi to natychmiastową ulgę i eliminuje ucisk na receptory bólu, ułatwiając przepływ naczyniom krwionośnym i limfatycznym w głębszych tkankach.

 

Bardzo pomocne w momentach występowania bólu przy wszelkiego rodzaju przeciążeniach, czy stanach zapalnych, kiedy nagle zwykłe codzienne czynności jak zginanie kończyn czy zmiana postawy ciała, sprawiają ból.

 

W przeciwieństwie do elastycznych bandaży, czy innych opasek tego typu, plastry nie ograniczają ruchu, ani nie usztywniają danego miejsca. Cechuje je wysoka elastyczność, a akrylowy klej, którym są pokryte utrzymuje je na skórze bardzo długo. Plastry są wodoodporne pot, czy całkowite zanurzenie w wodzie nie wpłyną na ich jakość.