Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Inhalacje wodorem

Metoda polega na wdychaniu czystego gazu wodorowego, który działa terapeutycznie na cały organizm doprowadzając do naturalnego detoksu. Cały proces posiada właściwości  lecznicze, regenerujące oraz zachowawcze.

Terapia cieszy się niezliczoną liczbą zalet, z których najczęstsze to poprawa metabolizmu, redukcja stresu oksydacyjnego, przyspieszony proces gojenia ran i zmniejszenie stanów zapalnych. Zabieg chroni komórki nerwowe przed szkodliwym działaniem niedotlenienia, przyspiesza leczenie cukrzycy, podwyższonego cholesterolu, wysokiego ciśnienia, reumatyzmu, niewydolności nerek, alergiach, wirusowym zapaleniu wątroby typu B .

Rewelacyjnie wpływa na wygląd skóry, która poprzez nawodnienie staje się bardziej elastyczna i gładka, zatem zabieg ten działa także przeciwzmarszczkowo.

Wdychanie czystego wodoru znacznie poprawia koncentrację, poprawia nastrój oraz redukuje stres i procesy odpowiedzialne za zaburzenia snu, dlatego jest bardzo polecane przez specjalistów w leczeniu objawów depresji i pozostałych zaburzeń natury psychicznej.

Polecane jest także sportowcom i osobom prowadzącym aktywny tryb życia, gdyż pozwala na szybki powrót do formy po treningu. Wspomaga leczenie reumatoidalnego zapalenia stawów oraz chrób niedokrwiennych.

 

Wciąż prowadzone są badania i testy kliniczne, które zwiększają listę zbawiennego wpływu  tej terapii, natomiast badania zajmujące się wpływem wodoru na mózg potwierdzają jego skuteczność w walce z demencją, chorobą Alzheimera, stwardnieniem rozsianym, boleriozie oraz uszkodzeniami rdzenia kręgowego.

 

W ostatnim czasie badania wpływu inhalacje wodorem wykazały niesamowite wyniki w rekonwalescencji organizmu po przebytym wirusie COVID-19.