Copyrigth 2020 by Native

t: +48 791 038 787

 

e: bogdanpochciol@gmail.com

Access bars

Zabieg ma na celu rozładowanie ładunków elektrycznych nagromadzonych w naszym umyśle, by odkryć drzemiący w nas potencjał, pozbyć się ograniczeń powstałych na skutek przebytych traum i wszelkich blokad wewnętrznych, które nie pozwalają cieszyć się pełnią życia. Prowadzi do całkowitej przemiany i wiary we własne możliwości. Pomaga oczyścić głowę z zaprogramowanych w niej przekonań, pielęgnowanych od wczesnych lat dzieciństwa. Doprowadza do pozbycia się wdrukowanych nam stereotypów, że cokolwiek robimy powinno być podporządkowane innym osobom. Pomaga wyeliminować strach przed podjęciem decyzji i budzi chęć do działania i odkrywania nowych możliwości.

Podczas sesji delikatnie dotykam specjalne punkty głowy, bo to właśnie w nich zablokowana została cała energia w wyniku  nagromadzenia się stresu, emocji, lęków, strachów, obaw, frustracji, żalu czy złości. Na głowie mamy 32 punkty, a każdy z nich odpowiada, za inną sferę naszego życia. Podczas zabiegu dochodzi do rozładowania ciężaru nagromadzonego w nich ładunku elektrycznego, rozpuszczają się napięcia emocjonalne, rośnie chęć działania. Sesja jest niesamowicie przyjemna, a efektem jest zmiana samopoczucia, zdrowia oraz przekonań.

 

Metoda ta budzi wiele kontrowersji i posiada olbrzymią rzeszę zarówno przeciwników jak i zwolenników. Myślę, że powodem jest fakt, że w dużej mierze jej sukces zależy również  od nastawienia pacjenta, a szybkość jej efektów uzależniona jest od czasu w jakim dany pacjent pozwoli sobie „odpuścić” swoje ograniczenia. Z uwagi na to, że każdy człowiek jest inny, posiada swój własny bagaż doświadczeń, kieruje się swoimi przekonaniami, towarzyszą mu lęki, z którymi żyje od lat, często zwyczajnie traci nadzieję, że cokolwiek może się jeszcze zmienić.

 

Warto jednak wspomnieć, że nawet jeśli pacjent podda się zabiegowi ze sceptycznym nastawieniem to największym „skutkiem ubocznym” jaki poniesie, będzie bardzo głęboki relaks i poczucie zaopiekowania wyzwolone delikatnym dotykiem głowy..